top of page
Papýrek_web_02.png

Kdo jsme..

Proč zrovna PAPÝREK s hrubkou uprostřed? Protože v životě to taky né vždy vyjde tak, jak si plánujeme a chceme. Stejně tak, když něco tvoříme. Někdy se skutečně zadaří, jindy třeba tolik ne, ale hlavní je to zkoušet dál :-)

 

Jmenuji se Roman Malý a již třicet let se pohybuji v prostředí maloobchodního prodeje papírenského zboží, kde jsem založil, vedl a rozvíjel do roku 2020 síť prodejen Papírnictví AKM v pražských nákupních centrech. 
 
Myslel jsem, že do dalšího projektu již nepůjdu, ale jelikož mě baví něco neustále "tvořit" a kreativně smýšlet, rozhodl jsem se založit nový koncept a rozjet tak síť prodejen PAPÝREK.
 
Prodejny PAPÝREK nabízí ucelený sortiment pro kreativní rozvíjení dětí, teenagerů i dospělých. Potřeby pro tvoření, hry, edukativní pomůcky, výtvarné potřeby. Toto vše doplněné o dárkový balicí sortiment, přání, výrobky pro Vaše oslavy, psací potřeby, doplněné o školní a kancelářské potřeby.

 

Díky novému modernímu designu prodejen, příjemnému a zkušenému personálu, plus skvělým doplňkovým službám, bude PAPÝREK patřit mezi ty nejoblíbenější prodejny i ve Vašem nákupním centru.
 
I Vaše děti jsou u nás samozřejmě vítány a na většině prodejen PAPÝREK je pro ně připravený kreativní koutek, kde si společně s Vámi budou moci vybrané produkty vyzkoušet.
 
KREATIVITU JE TŘEBA ROZVÍJET JIŽ OD ÚTLÉHO VĚKU, KREATIVITA NEMÁ HRANICE :-)
 
Těšíme se na Vaši návštěvu a za každou zpětnou vazbu budeme rádi. Váš názor je naším hnacím motorem.

                                                                                            Roman Malý

                                                                                            odborný poradce

                                                                                            MALPAP-Like a.s.

bottom of page